Kyocera nyomtatók

NAPELEMES 'SOLAR' ÉRTÉKESÍTŐ

Cégünk a japán KYOCERA Solar napelemek magyarországi és európai exkluzív disztribútora, továbbá egyéb megújuló energiával kapcsolatos megoldások szolgáltatója. Közel harminc éves múlttal rendelkezünk a piacon, mely idő alatt a vállalat minden tekintetben dinamikusan fejlődött. A Megújuló energia üzletág hatékony hazai, illetve nemzetközi fejlesztése érdekében keressük Solar csapatunk új Üzletkötő tagját.

Feladatok:

  • Részvétel az értékesítési tervek megvalósításában
  • B2C és B2B értékesítés
  • Lakossági és vállalati napelemes, illetve egyéb megújuló energia megoldással kapcsolatos projektek megkötése
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása, vevőkör bővítése (hideg és meleg hívások, adatbázis feldolgozás)
  • Meglévő, illetve újonnan felépített partnerkör kezelése, kapcsolatok ápolása
  • Piackutatás, új üzleti lehetőségek, megújuló energiával kapcsolatos megoldások felkutatása
  • Értékesítéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Önálló helyszíni felmérés, ajánlat adás stb.

Elvárások:

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség
  • Folyamatos továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Modern és egyben megújuló „zöld” munkakörülmények
  • Inspiráló csapat
  • Nemzetközi közeg (japán-holland-német-szlovén-magyar)
  • Versenyképes fizetés