Kyocera nyomtatók

VILLAMOSMÉRNÖK TERVEZŐ - ENERGETIKA TERÜLETEN

Cégünk a japán KYOCERA Solar napelemek magyarországi és európai exkluzív disztribútora. Több mint huszonöt éves múlttal rendelkezünk a piacon, mely idő alatt a vállalat minden tekintetben dinamikusan fejlődött. Az Megújuló energia – Napenergia üzletág hatékony hazai, illetve nemzetközi fejlesztése érdekében keressük Solar csapatunk új Villamosmérnök tervező (villamos energetika szakterületen) tagját.

Feladatok:

  • Napelemes erőművek áramszolgáltatói terveinek elkészítésében való részvétel
    • Erőművek AC/DC oldali villamos tervezése
    • Hálózati csatlakozások kialakításának tervezése
    • Hálózatszámítások,
    • Egyvonalas tervek,
    • Műszaki leírások készítése
  • Erőművek építési engedélyezési terveinek készítésében való részvétel
    • Közműegyeztetések
    • Szakhatósági engedélyeztetések
    • Rajzdokumentációk készítése
  • Helyszíni felmérések lebonyolítása
    • Épületek szerkezetének és villamoshálózatának helyszíni felmérése

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • AutoCAD tervezőprogram felhasználó szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • jó kommunikációs-, koordinációs-, problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Stabil angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség
  • modern és egyben megújuló „zöld” munkakörülmények
  • inspiráló csapat
  • nemzetközi közeg (japán-holland-német-magyar)
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  1. Budapest, Rétifarkas utca 16.